FORMULARZ SPRZEDAŻY

BEZPŁATNA INFOLINIA 666 666 417 / DOSTĘPNOŚĆ 24 H

Zapraszamy także do skorzystania z innych naszych usług

Skup Samochodów

MobliCargo Skup Samochodów to także profesjonalna wycena, oraz skup aut, motocykli, quadów, samochodów powypadkowych, a także zabytkowych. Możesz to zrobić w szybki i łatwy sposób wypełniając formularz.  Dzięki niemu, o każdej porze możesz Nas poinformować o chęci Skupu Samochodu.

Prywatny kierowca

Nasza firma zajmuje się również przewozem osób. Nasz kierowca zaopiekuje się Toba lub Twoją przesyłką. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz dostarczenie państwa lub określonego przedmiotu w ekspresowym tempie.  Prywatny kierowca Mobilcargo zawiezie Was na przyjęcie, wakacje, lub spotkanie biznesowe. Gwarantujemy szybko dowóz na lotnisko w Krakowie lub Katowicach.

LAWETA

Utknąłęś w jakimś miejscu? Czy auto odmówiło Ci posłuszeństwa? Zadzwoń do Skup Samochodów MobilCargo!

W szybki i kompleksowy sposób pomożemy wydostać się z kłopotów. Nasza perfekcyjnie przeszkolona brygada – sprawnie i szybko dotrze na miejsce, by udzielić Ci pomocy. Zapraszamy do działu w menu Laweta.

Logo Skup Samochodów MobilCargo

Skupujemy pojazdy z całej małopolski i śląska z powiatów Chrzanowskiego, Olkuskiego, Oświęcimskiego Krakowskiego z takich miast jak np Chrzanów, Libiąż, Chełmek, Trzebinia, Olkusz, Wolbrom, Bukowno, Jaworzno, Oświęcim, Brzeszcze, Tychy, Bieruń, Lędziny, Mikołów, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Katowice, Zabierzów, Krzeszowice, Kraków, Rudawa, Alwernia, Babice, Zator, Wadowice, Myslowice, Dąbrowa Górnicza

Skupujemy także części i auta powypadowe
Close Menu
Send message via your Messenger App