Dotrzemy w każde miejsce, małopolska i śląsk w 15 minut

POMOC DROGOWA

Skup Samochodów MobilCargo to także usługi pomocy drogowej.

Niestety nasze pojazdy są tylko maszynami i zdarza się, że odmawiają posłuszeństwa. Najczęściej jednak psują się w najmniej oczekiwanym momencie. Wtedy kiedy jedziesz na ważne spotkania, późno wieczorem wracasz do domu, czy spieszysz się, aby zdążyć do lekarza. W tych właśnie awaryjnych sytuacjach służymy pomocą drogową. W każdych warunkach, o każdej porze!

BEZPŁATNA INFOLINIA 666 666 417 / DOSTĘPNOŚĆ 24 H

Zapraszamy także do skorzystania z innych naszych usług

Skup Samochodów

MobliCargo Skup Samochodów to także profesjonalna wycena, oraz skup aut, motocykli, quadów, samochodów powypadkowych, a także zabytkowych. Możesz to zrobić w szybki i łatwy sposób wypełniając formularz.  Dzięki niemu, o każdej porze możesz Nas poinformować o chęci Skupu Samochodu.

Prywatny kierowca

Nasza firma zajmuje się również przewozem osób. Nasz kierowca zaopiekuje się Toba lub Twoją przesyłką. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz dostarczenie państwa lub określonego przedmiotu w ekspresowym tempie.  Prywatny kierowca Mobilcargo zawiezie Was na przyjęcie, wakacje, lub spotkanie biznesowe. Gwarantujemy szybko dowóz na lotnisko w Krakowie lub Katowicach.

Close Menu
Send message via your Messenger App